HYALO4 SILVER SPRAY 125 ML SUSPENZNÍ SPREJ S KYSELINOU HYALURONOVOU K OŠETŘEN

HYALO4 SILVER SPRAY 125 ML SUSPENZNÍ SPREJ S KYSELINOU HYALURONOVOU K OŠETŘEN

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:Hyalo4
Cena:449 Kč
HYALO4 SILVER SPRAY 125 ML SUSPENZNÍ SPREJ S KYSELINOU HYALURONOVOU K OŠETŘEN 4 (80%) 27 hodnocení

Hyalo4 Silverspray je suspenzní sprej k lokálnímu použití obsahující kyselinu hyaluronovou (HA), metalické stříbro a vitamin E. Je určen k dočasnému ošetření neinfikovaných kožních poranění: odřenin, popraskané kůže, říznutí a místních popálenin 1., 2. stupně. Kyselina hyaluronová je biologický polysacharid (glykosaminoglykan) obsažený v extracelulární matrici většiny tkání, který je schopen již v nízké koncentraci vázat značné množství vody a vytvářet viskózní hydratovaný gel. Při hojení ran umožňuje HA rychlé pronikání látek rozpustných ve vodě a migraci buněk. Další účinná složka, metalické stříbro, chrání krytí před bakteriálním znečištěním, a tím udržuje ránu chráněnou před bakteriální kontaminací. HA a stříbro jsou vázány na matrici (tvořenou lehkým kaolínem a oxidem křemičitým), který má absorpční vlastnosti. Funkce vitaminu E: vytváří film, který napomáhá reepitelizačnímu procesu a vede k obnovení optimálních podmínek pro zvlhčení kůže. Produkt je indikován k dočasnému ošetření neinfikovaných kožních poranění (odřenin, oděrek, popraskané kůže, říznutí, malých řezů po chirurgickém zákroku, místních popálenin prvního a druhého stupně) a k vytvoření vlhkého prostředí chráněného před bakteriální kontaminací. Balení obsahuje 125 ml.


 • URGO Náhradní gelové podložky 3ks
  URGO Náhradní gelové podložky 3ks

  Urgo náhradní gelové podložky určené pro zdravotnický prostředek Urgo elektroterapie dobíjecí náplast. Při aplikaci gelové podložky..

  375 Kč
 • RejuvaSil silikonový gel na jizvy 10ml
  RejuvaSil silikonový gel na jizvy 10ml

  RejuvaSil je silikonový průhledný, voděodolný gel na jizvy bez parfemace, který vylepšuje vzhled jizev. Při nanesení zanechává v místě..

  289 KčObjevte: Pokožka a vlasy V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit hyalo4 silver spray 125 ml suspenznÍ sprej s kyselinou hyaluronovou k oŠetŘen!
© 2021 Kontakt